Бритни Спирс објави нова серија експлицитни фотографии, фановите ѝ порачаа: „Престани, ова не е нормално“

23 јули, 20220
Screenshot_14

Пејачката Бритни Спирс редовно ги шокира своите следбеници со своите фотографии на Инстаграм.

 

 

 

Имено, таа често позира целосно гола, а интимните делови ги покрива со т.н. стикери.

 

Сега таа повторно објави неколку фотографии и видеа на кои е легната само во долна облека.

 

Ова наиде на бројни, главно негативни коментари каде луѓето ѝ пишуваа дека „сосема е непримерно мајка на двајца тинејџери да се однесува така“.

 

Фотографиите може да ги погледнете ТУКА

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *