Брутално топлес издание на Карлеуша кое не може да се опише со зборови: „Срцето ќе ми откаже“

4 јули, 20220
jelena-karleusa-1-830x0

Јелена блескаше топлес, а огромните гради се обиде да ги заузда со рацете

Поп ѕвездата Јелена Карлеуш со топлес фотографија покажа зошто ја сметаат за „најјаката риба на естрадата“.

Јелена позираше во минијатурно здолниште кое не успеа да покрие се што е потребно, па јасно беше дека некои делови сама ги заматила.

Со металик здолниште долго само неколку сантиметри таа комбинираше ракавици до рамениците во иста боја, како и наочари кои покриваа поголем дел од нејзиното лице, а посебно внимание привлече нејзиното тело.

Карлеуша беше топлес, па со рацете се обиде да ги задржи огромните гради. Бруталното тело на пејачката беше во преден план и никој не остана рамнодушен на оваа појава.

Јелена го одзема здивот во топлес верзијата, а ова дефинитивно ги збуни умовите на многумина и ја подигна температурата до максимум.

jk-830x0
jelena-karleusa-1-830x0 (1)
jelena-karleusa-2-830x0
jelena-karleusa-3-830x0
jelena-karleusa-4-830x0
jelena-karleusa-5-830x0

„Гориш“, „Ти си уметност“, „Божица“, „Срцето ќе ми откаже“, „Дефиниција за совршенство“, „Тело ремек-дело “, „Ух, дали си реална?“, „Изгледаш брутално“, „Модна икона и без облека“, „Изгледаш неверојатно“, „Немаш конкуренција“, „Од ова може да се умре“, се дел од коментарите.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi