Бујните гради во преден план! Нивес Целзијус го запали Инстаграм, старлетата направи хаос со провокативната фотографија! (ФОТО)

14 јануари, 20220
Screenshot_9

Старлетата не престанува да провоцира

 

Атрактивната старлета Нивес Целзијус повторно шокира и ги мами своите следбеници со скокотливи фотографии и видеа на Инстаграм.

 

Имено, Нивес објави дека пристигнала на Тајланд со своите пријатели, рекла дека ги чекала резултатите од негативниот тест и дека успеала малку да се одмори, па шок да следи во следниот кадар!

600205_nives-celzijus_iff
600206_nives-celzjus-2_iff

Нивес ги покажа своите атрибути и едвај ги „фати“ со камерата, за секунда подоцна да објави снимка во бикини.

 

Долго време сме навикнати на Нивес Целзијус на вакви потези и очигледно не ѝ пречи да биде во центарот на вниманието.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris