Вереничкиот прстен на Меган Фокс вреди цело богатство, но крие морничава тајна: Ако го извади, ќе ја боли

22 јануари, 20220
Screenshot_16

Луѓето особено ги згрози тоа што, за да го „запечатат“ чинот на свршувачката, пиеле крв еден од друг

 

Свршувачката на Меган Фокс (35) и Машин Ган Кели (31) со денови е главна тема на медиумите, но дури сега прстенот дојде до израз и како и се друго во нивната врска, прстенот предизвика општ гнев. .

 

Објавата на Меган Фокс дека таа и Машин Ган Кели се вериле го обиколи светот, а луѓето особено ги згрози тоа што за да го „запечатат“ чинот на свршувачката, ја си пиеле крв еден од друг. Но, се покажа дека тие не застанале тука.

 

Имено, самиот веренички прстен има вознемирувачка симболика која ја откри Машин Ган.

 

– Овие две срца всушност се поврзани со трње. Така, ако се обиде да го извади, ќе ја повреди – објасни раперот, додавајќи дека „љубовта боли“. Тој исто така открил дека прстенот може да се расклопи и да се подели на два прстени.

 

Имено, прстенот се состои од два камења, зелен и сребрен, кои ги симболизираат нивните споени срца. Пристигна директно од рудник, а беше дизајниран од златарот Стивен Вебстер.

– Концептот е дека прстенот може да се расклопи и од него да се направат два прстени. Кога се заедно, тие се држат на место со магнет. Па гледате како се поврзува? И тогаш две одделни солзи формираат срце – објасни Кели.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi