Вистинскиот тест за вас: 12 минути пеколно темпо, обидете се да ги направите сите вежби до крај (ВИДЕО)

7 март, 20220
Fitnes-4

Во каква форма сте навистина?

Доколку сакате да проверите во каква форма сте, имаме предлог за вас.

Ви предлагаме сет на вежби во траење од 12 минути, а потењето и жестокиот ритам се загарантирани.

Обидете се да ги направите сите вежби до крај.

Станете и почнете да вежбате!

Погледнете го планот за тренинг:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma