ГИ ИЗДОЛЖУВА НОЗЕТЕ И ЈА СТЕСНУВА ПОЛОВИНАТА: Во ова здолниште секоја жена изгледа како милион долари!

12 април, 20220
247307_suknja_ls

Здолништата во А-линија се популарни веќе неколку сезони, а оваа година ќе доживеат вистинско проширување. Модните експерти едногласно се согласуваат дека овој модел мора да се најде во гардеробата на секоја жена со стил.

Доброто кај овој модел е што лесно се вклопува во секој стил и може да се носи во секоја пригода. Без разлика дали одите на работа, ручек или излегување, ова здолниште е совршено решение.

Освен тоа, нема жена која не изгледа добро во неа. Го крие вишокот на бутовите и колковите, а доколку го изберете оној со висок струк ќе го маскира секој вишок на стомакот.

Во комбинација со високи потпетици е полн погодок бидејќи во тој случај дополнително визуелно ја издолжува и истенчува фигурата.

Еве како можете да го носите:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi