ГО ШТЕДИ СЕКОЈ ДЕНАР! Откако ИЗГУБИ на суд од Џони Деп, актерката беше фатена како купува облека на ПОПУСТ (ФОТО)

21 јуни, 20220
569754_amreu1_f

Амбер Херд, која на суд загуби од поранешниот партнер Џони Деп, е фатена како купува облека на попуст во продавницата „TJ Maxx“ во Њујорк, бидејќи очигледно е дека актерката нема да ги има 10-те милиони долари што треба да му ги плати на актерот по пресудата.

Реалното шоу од развод, како што многумина го нарекоа судењето меѓу Деп и Амбер, конечно заврши, а актерката загуби и треба да му плати 10 милиони плус 350 илјади долари, колку што е отштета на судот во Вирџинија.

Сепак, поротата соопшти и дека Деп е виновен за клевета, па затоа е должен да и плати 2 милиони долари.

Амбер е фатена по судењето во Њујорк, каде барала гардероба, но овој пат која може да се купи по подобри цени.

Актерката била во друштво на својата сестра, а на себе имала фармерки и бела кошула. Амбер била скромно облечена, а по пресудата ја извести јавноста дека нема да може да му плати на Деп 8 милиони долари.

Многумина шпекулираат дека Амбер ќе мора да прогласи банкрот бидејќи нема да може да ја плати цифрата што ја изрече судот.

По пропаѓањето на бракот со Џони Деп, Амбер беше во врска со милијардерот Илон Маск. Неименувани извори тврдат дека тој е татко на нејзината ќерка, но и дека Амбер добила дете со помош на сурогат мајка.

Никогаш не е откриено кој е таткото на бебето, а Амбер тврди дека тоа го направила под свои „сопствени услови“.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi