ДАЛИ БИ ЈА ПРЕПОЗНАЛЕ ОВАА СЛАТКА, МАЛА РУСОКОСА? Вака изгледала Јелена Ѓоковиќ кога била мала!(ФОТО)

17 февруари, 20220
248937_profimedia0258512373_ls

Хит фотографијата од нејзиното детство ги воодушеви следбениците на Јелена на социјалните мрежи

Заедно со фотографијата, Јелена сподели и сеќавање на среќните и убави денови …

Јелена Ѓоковиќ ги повика своите следбеници да се потсетат на најубавите спомени од нивното детство. Нејзината фотографија, од времето кога била девојче, даде повод за тоа.

Слатката мала русокоса, која со задоволство летувала во Љиг, немала поим дека целиот свет ќе знае за неа неколку децении подоцна.

– Најубавите спомени од детството ме поврзуваат со времето поминато со баба и дедо во Љиг. Летните одмори ги поминавме таму покрај базенот и се сеќавам на таа среќа и радост кога ја видов баба ми како носи корпа полна со крофни и кифлички за да јадеме за ручек. Во еден миг ги јадевме и викнавме „Бабо, има ли уште“ напиша таа.

Скромна како и секогаш, Јелена ги воодушеви своите следбеници, а нејзините обожаватели коментираат дека таа со својата скромност ја заслужила сета радост и благосостојба што денес ја има со Новак.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi