ДАЛИ Е МОЖНО САНДРА БУЛОК ДА ИМА 57 ГОДИНИ? Нема шанси! Оваа жена е чудо! (ФОТО)

22 март, 20220
274211_profimedia0672231045_ls

По долга пауза Сандра Булок дојде на црвениот тепих и покажа дека сѐ уште е „Мис таен агент“.

 

 

Драматичната појава на Сандра Булок (57) нѐ остави без зборови! Дали е можно оваа жена да има 57 години? Кога се појави на црвениот тепих за да го претстави својот нов филм, актерката изгледаше како да е во четириесеттите, а не блиску до шеесет!

 

Розов, омбре фустан со широк долен дел и шлиц на кој се гледаше како актерката носи црни кожени чизми над коленото – направи Сандра да изгледа спектакуларно!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi