ДАЛИ Е ОВА НАЈЛОШИОТ ПЛАСТИЧЕН ХИРУРГ ДОСЕГА: Никол Кидман повеќе не личи на човечко суштество поради ботокс и филери!(ФОТО)

1 март, 20220
272165_nikolkidmn_ls

Никол Кидман се прошета во огнено скап фустан, но сите зборуваат само за нејзиното лице

Синоќа се одржаа наградите SAG, а во друштво на својот сопруг се појави и актерката Никол Кидман. Нејзиното доаѓање на овој настан не можеше да помине незабележано.

Nikol Kidman

Иако се шеташе во огнено скап фустан, сите го гледаа само нејзиното лице. Никој не ја ни забележа долгата црна тоалета со интересни детали. Но, она што на сите им падна во очи беа корекциите на лицето на актерката.

Иако Никол тврди дека никогаш немала посериозна операција на лицето, фотографиите велат поинаку. Изразите на лицето и се ограничени, а таа повеќе личи на восочна кукла отколку на жена.

Не требаше да помине многу време, а социјалните мрежи беа преплавени со коментари за неа, главно негативни.

„Никол треба веднаш да го смени пластичниот хирург“, „Изгледа страшно. Зошто некој не и каже дека не може да изгледа како 20-годишна девојка? Тоа е едноставно невозможно“, се само дел од забелешките кои би можеле да се прочитаат.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma