Дали сте подготвени за пот, жесток ритам и согорување калории? 30 минути пеколни домашни вежби (ВИДЕО)

17 март, 20220
Fitnes-10

Програма за напредни вежбачи

Доколку вежбате редовно, тогаш нашиот денешен предлог нема да ви биде тежок.

Ви претставуваме сет домашни вежби со висок интензитет во траење од 30 минути.

Ве очекува потење и согорување калории, како и жесток ритам без повторување на вежбите.

Ако сте почетник, не притискајте се и правете само онолку вежби колку што можете.

Време е да ги размрдате сите мускули!

Погледнете го планот за тренинг:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma