Дали цветните дезени ќе доминираат во 2022 година? Познатата пејачка во комбинација која разоружува!

14 јануари, 20220
334085_profimedia0652340212_ff

Ѕвездата на Дизни, Ванеса Хаџинс беше фотографирана на 28-то доделување на наградите на Здружението на филмски актерки. Она што е многу интересно е нејзината модна комбинација.

Таа одлучи да облече дводелен комплет кој одлично и прилегаше. Сите парчиња кои таа ги искомбинира беа одличен избор бидејќи одговараа едно со друго.

Таа носеше розов комплет составен од врвна кошула и здолниште кое се шири поради природата на материјалот. Дизајнерската куќа која се погрижи за нејзината комбинација е Џанбатиста Вали, а таа се потруди овие парчиња да ги претстави на вистински начин.

Нејзиниот горен дел, како и здолништето, имаше интересни детали од тантела на рабовите, кои насекаде беа распослани на парчиња, а имаше повеќе материјал и детали кои не беа чипка.

<p>Vanesa Hadžins je nosila autfit koji je uz svaki detalj bio savršen, jer ništa nije bilo višak niti se posebno isticalo, nego se sve dobro uklapalo. </p>

Заедно со ова, таа реши да искомбинира и да обезбеди сандали кои одлично се вклопуваат со комплетната комбинација, како и намалена фризура со малку накит кој го додаде.

Она што е интересно е што на веб-страницата на брендот што таа го носи за пролетта 2022 година има подготвено парчиња кои имаат цветни дезени, па се прашуваме дали ова е нов тренд кој ќе преовладува следната сезона?

<p>Vanesa Hadžins je nosila autfit koji je uz svaki detalj bio savršen, jer ništa nije bilo višak niti se posebno isticalo, nego se sve dobro uklapalo. </p>

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma