Детали од судењето кои ја шокираа јавноста: Сведок потврди дека Амбер вршела нужда на креветот на Деп

3 мај, 20220
Screenshot_11

Телохранителот на актерот потврди сѐ.

 

 

Судењето на поранешните сопружници Амбер Херд и Џони Деп продолжува да го привлекува вниманието на јавноста.

 

Секој ден, нови пикантерии се појавуваат од нивниот заеднички живот, а една од најшокантните работи секако беше сведочењето на Деп за тоа како Херд извршила голема нужда на креветот на актерот додека сѐ уште биле во брак.

 

Тврдењата на актерот ги потврди и еден од телохранителите на актерот, Старлинг Џенкинс, кој во тоа време ја придружуваше Амбер на фестивал и рече дека актерката му се пофалила со „изненадувањето што му го оставила на сопругот“.

 

Таа потоа го опиша тоа како „ужасна, несолена шега што тргна наопаку“.

 

Деп претходно изјави дека се насмеал кога открил дека неговата поранешна сопруга „какала во нивниот кревет“ и ја нарекол „Амбер Турд (Амбер г**мце)“.

 

“Мојата прва реакција беше смеа. Беше разоткриена и толку бизарна и гротескна што можев само да се смеам”, рекол Џони на суд.

 

Тој додал дека таа потоа се обидела да ги обвини неговите кучиња за изметот, но тој не можел да поверува, бидејќи изметот бил преголем за кучињата од два килограми.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *