Дејвид Бекам со нова фотографија докажа дека и понатаму е еден од најсексипилните мажи на планетата!

24 ноември, 20220
39559_shutterstock-1256351662_f

Тој беше, и се уште изгледа дека е најсекси фудбалер на светот, дури и ако веќе не игра

Дејвид Бекам играше за Манчестер Јунајтед, Престон Норт Енд, Реал Мадрид, Милан, ЛА Галакси, Пари Сен Жермен и репрезентацијата на Англија. Во моментов е претседател и косопственик на Интер Мајами и Салфорд Сити. Понекогаш се бави и со моделинг.

И со право. Дејвид и на 47 години е многу популарен и секси. Тоа го докажува рекламната фотографија за неговите очила која ја објави на Инстаграм. Накратко, Дејвид Бекам сè уште ги соборува жените од нозе.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber