Ди Каприо „ФАТЕН“ со двојно помлада девојка на Карибите: По 4 години врска, Лео доби стомаче (ФОТО)

12 јануари, 20220
da890c032adaba6a97794eac8f35c616ef260f87

Леонардо ди Каприо точно знае како да ужива.

Актерот од „Don’t Look Up“ (47) ужива во заслужениот одмор со актерката Камила Мороне (24) во Сент Бартс.

Камила беше расположена додека разговараше со својот сакан Лео – кој не можеше да го тргне погледот од неа.

Парот ја чуваше својата врска во тајност и ретко се гледаат заедно во јавност.

Лео доби пофалби за неговата улога како астроном во сатиричниот филм на Нетфликс за климатската катастрофа „Не гледај нагоре“.

Screenshot 2022-01-12 000312
Screenshot 2022-01-12 000201
Screenshot 2022-01-12 000221
Screenshot 2022-01-12 000241

Камила се забавува со актерот од филмот „Волкот од Волстрит“ од 2017 година, а парот дели заеднички дом во Лос Анџелес.

Актерката моментално глуми во новото ТВ шоу на Амазон, „Daisy Jones & The Six“. Толкува девојка на пејач на измислен рок бенд од седумдесеттите во новата драма што почна да се емитува за Нова година.

Многу обожаватели ја коментираа симпатичната двојка и повеќето забележаа дека Лео го „пуштил“ стомакот, додека за фигурата на Камила имаат само пофални зборови. Актерката е во топ форма!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris