Длабока релаксација и максимално истегнување на мускулите: 33 минутни јога вежби (ВИДЕО)

19 јануари, 20220
Fitnes-8

Ослободете се од стресот и нервозата

Кога сакате што повеќе да го опуштите телото, но и да ги истегнете мускулите на вистински начин, јогата е одличен избор.

Ви предлагаме сет на вежби во траење од 33 минути, а би било одлично доколку ова ви стане секојдневие.

Она што е загарантирано, после овој тренинг е дека ќе се чувствувате многу подобро.

Ослободете се од стресот од телото и почнете да вежбате!

Погледнете го планот за тренинг:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma