Додека Брена пее, Пријовиќ се прегрнува со ОВОЈ Црногорец – Дали Александра и Филип сепак се разведуваат?!

11 август, 20220
637327_aleksandra-prijovic-lepa-brena01-public-daktilo_ls

Пред огромен број луѓе во „Топ Хил“ синоќа настапи една од најголемите ѕвезди на овие простори, ЛЕПА БРЕНА.

Пејачката направи одлична атмосфера, полна со енергија, а со тоа ги изненади сите присутни со одлично шоу и спектакл. Таа дефинитивно го оправда епитетот Икона на домашната музика.

На овој незаборавен спектакл присуствуваше и Александра Пријовиќ. Сепак, таа не беше сама.

По настапот во Будва, пејачката на концертот на Брена дојде во придружба на најпознатиот фотограф во Црна Гора, Мартин Кривокапиќ.

Дека тие не се само соработници, туку и добри пријатели покажува и ексклузивната фотографија што ја добивме на која можете да видите колку се блиски:

Веќе подолго време се шпекулира за бракот на Филип Живојиновиќ и Александра, па медиумите веќе неколку пати на различни начини ги разведуваа.

Александра очигледно има слобода да ужива во ноќните часови и да патува без сопругот, па се чини дека секоја приказна за развод е неоснована, бидејќи тие уживаат во својата љубов посилно од кога било.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit