ДОЛГО ЈА КРИЕШЕ: НИВЕС ЦЕЛЗИУС ЈА ПОКАЖА СВОЈАТА УБАВА МАЈКА И СЕГА Е ЈАСНО ОД КОГО ПЕЈАЧКАТА ГИ НАСЛЕДИЛА ГЕНИТЕ! (ФОТО)

14 ноември, 20220
Screenshot_2

Ниевес Целзиус често го поминува слободното време дружејќи се со своите најблиски, но еден член од семејството го чуваше долго време скриен.

 

 

 

Тие двe уживаа во шопинг, а многу корисници на социјалните мрежи беа воодушевени од фактот што позираа без трошка шминка.

 

Ниевес Целзиус често го поминува слободното време дружејќи се со своите најблиски, но еден член од семејството го чуваше долго време скриен.

 

Имено, пејачката конечно на својот Инстаграм ја покажа својата мајка.

Ниевес на својот профил на Инстаграм објави краток клип со нејзината мајка, која не ја гледаме толку често. Тие две уживаа во шопинг, а многу корисници на социјалните мрежи беа воодушевени од фактот што позираа без трошка шминка.

 

Инаку, Мира отсекогаш и била голем поддржувач на пејачката, а секое нејзино појавување во јавноста е секогаш мета на јавноста и медиумите.

 

Старлетата минатиот месец беше во центарот на вниманието откако се сретна и со македонскиот претседател Стево Пендаровски во вилата на Водно.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber