„Душко, ДАЛИ ГО ГЛЕДАШ ОВА? Видеото од голата и мокра Карлеуша под туш предизвика масовни реакции! (ВИДЕО)

26 јануари, 20220
dusko_jelena

Јелена Карлеуша одржа спектакуларен настап во Дубаи пред неколку дена, а по него таа останала да одмори во луксузното летувалиште, па секојдневно ги остава без здив своите следбеници на Инстаграм.

 

Поп-ѕвездата го користи секој момент да се опушти и да се одмори, но и во тие моменти таа е стилизирана од глава до пети.

Јелена овојпат позирала во светлукаво минијатурно бикини, кои совршено ги истакнал нејзините атрибути.

 

А видеото може да го погледнете ТУКА

 

Се разбира, нејзините фанови веднаш започнаа да коментираат под фотографиите…

 

„Секогаш сјаеш“, „Презгодна како секогаш“, „Нормално, секогаш бомба“, „Доминираш“, Секоја чест како изгледаш“, „Гориш“ – биле само некои од коментарите.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma