ЕВА ЛОНГОРИЈА блесна во ЖОЛТ фустан на Викторија Бекам – ѕвездата на Очајни домаќинки привлече големо ВНИМАНИЕ (ФОТО)

28 јули, 20220
225480_eva-ap_f

Актерката Ева Лонгорија (47) која се прослави со улогата во серијата „Очајни домаќинки“ предизвика бурни реакции кога се појави во фустан дизајниран од нејзината пријателка Викторија Бекам.

Ева, која изгледа неверојатно во петтата деценија од животот, се занимава со хуманитарна работа и е долгогодишен член на фондацијата „Global Gift“ која се грижи за децата и жените ширум светот.

Актерката ја искористи оваа прилика да облече една од креациите на нејзината најдобра пријателка Викторија.

Ева избра лимон-жолт фустан со прерамки кој одлично и стои.

Screenshot 2022-07-28 183126
Screenshot 2022-07-28 183152
Screenshot 2022-07-28 183211

Впечатливиот фустан има длабоко отворен грб, па Ева блесна на настанот и покажа дека изгледа прекрасно.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi