Единствениот кој може да го засени светскиот тенисер: Стефан Џоковиќ со мајката Јелена на трибините стана ВИСТИНСКА ЅВЕЗДА

2 јули, 20220
322931_profimedia0615348834_ff

Синот на светскиот тениски ас Новак Ѓоковиќ и Јелена Ѓоковиќ, малиот Стефан Ѓоковиќ беше главна ѕвезда на трибините на Вимблдон, а неговото однесување го потсети светот на малиот принц Луис кој предизвика скандали за време на прославата на платинестиот јубилеј на кралицата Елизабета.

Како да не прави со вакво видео? Малиот со денови ја воодушевува светската јавност, па овие фотографии не престануваат да се коментираат. Тој кимна со главата и ги крена рамениците додека го гледаше својот татко како игра на теренот, а неговото видео стана многу популарно на Интернет.

Стефан привлекува големо внимание и додека со мајка си Јелена Ѓоковиќ го бодри својот татко кој од трибините ита кон уште една титула. Дефинитивно единствената личност која може да го засени светиот ас е малиот Стефан.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit