Една од најубавите актерки изненади со природното издание: Шарлиз Терон потполно непрепознатлива (ФОТО)

12 јули, 20220
Screenshot_8

Актерката моментално престојува во Рим

 

 

Една од најубавите актерки на светот Шарлиз Терон моментално престојува во главниот град на Италија, а нејзиното појавување во сосема природно издание и без трошка шминка изненади многумина.

 

Имено, Шарлиз беше уловена на римските улици во лежерно издание, а бидејќи неодамна ја промени бојата на косата, таа целосно ги изненади сите. Од фатална русокоса стана бринета.

 

Погледнете ТУКА

 

Сепак, фановите не се премногу ентузијасти за нејзиното сегашно издание, бидејќи многумина коментираат дека никогаш не би ја препознале на улица.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi