Една од најубавите актерки изненади со природно издание: Шарлиз Терон потполно непрепознатлива (ФОТО)

12 јули, 20220
f66f05527dc65629943cc7730f05a0c1c511f062

Актерката моментално престојува во Рим

Една од најубавите актерки на светот, Шарлиз Терон, моментално престојува во главниот град на Италија, а нејзиното појавување во сосема природно издание и без трошка шминка изненади многумина.

Имено, таа беше уловена на римските улици во лежерно издание, а бидејќи неодамна ја промени бојата на косата, целосно ги изненади сите. Од фатална русокоса стана бринета.

Screenshot 2022-07-12 004751
Screenshot 2022-07-12 004805
Screenshot 2022-07-12 004821

Сепак, фановите не се премногу воодушевени од нејзиното сегашно издание, бидејќи многумина коментираат дека никогаш не би ја препознале на улица.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi