Една од НАЈУБАВИТЕ жени на светот ДРАСТИЧНО го промени изгледот: Нема да ја препознаете (ВИДЕО)

9 април, 20220
Nikol-Serzinger

Ретко кој може да погоди за која пејачка се работи

Пејачката Никол Шерцингер е во петтата деценија, а се уште важи за една од најатрактивните жени во светот.

Сепак, судејќи по нејзините нови фотографии кои ги објави на својот Инстаграм, изгледа дека целосно го променила имиџот и препознатливиот знак – црната, долга коса.

Никол на Инстаграм покажа нова фризура, но и шминка, која според описот е инспирирана од серијата „Еуфорија“.

Во продолжение погледнете како изгледа сега Никол Шерцингер, па сами одлучете дали ви се допаѓа нејзината трансформација:

Видеото може да го погледнете ОВДЕ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi