Заносната Јелена Карлеуша во фустан кој ПОВЕЌЕ ОТКРИВА ОТКОЛКУ ШТО ПОКРИВА (ФОТО)

12 април, 20220
Screenshot_9

Јелена Карлеуша на промоцијата на албумот на Милица Павловиќ се појави во фустан од зебра

 

 

Јеца често се надминува себеси и сите нѐ остава без зборови со своите стајлинзи, а овој пат се појави облечена во зебра фустан кој повеќе открива отколку што покрива.

 

„Фасцинантна со секогаш пријатно изненадување, РИБЕТИНА, запали апсолутно сѐ, Ти си вселенски брод, нереална“ се само дел од коментарите за стајлингот на Јелена, а фотографиите може да ги погледнете ТУКА

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi