Затегнете го задникот и бутовите: 12 минути од најефикасните вежби за нозе

19 јануари, 20220
Fitnes-7

Затегнувањето на мускулите на задникот и бутовите бара многу време и напор.

Затоа е најдобро што поскоро да започнете со вежбање.

Ви предлагаме сет на вежби во траење од 12 минути.

Можете да ги правите секаде и најважно е да бидете упорни и резултатите ќе бидат видливи наскоро.

Активирајте се!

Погледнете го планот за обука:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi