Зајакнете ги бутните мускули: 15-минутни вежби за истегнати и изјвани нозе

3 март, 20220
Fitnes-1

Кога вежбате, мора да обрнете посебно внимание на нозете, особено на мускулите на бутовите.

Ви предлагаме сет пилатес вежби во траење од 15 минути кои ќе ви помогнат да ги затегнете задникот и бутовите.

Сега се зависи од вас и вашата упорност.

Почнете да вежбате!

Погледнете го планот за обука:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi