За ова треба храброст: Се појави видео од снимањето на „Невозможна мисија“, Том Круз во нереална ситуација

1 февруари, 20220
1634132802738-profimedia-0631469462-830x0

Изгледа неверојатно

Познато е дека Том Круз не користи помош од каскадери и своите сцени ги снима сам дури и во шестата деценија од својот живот, без разлика колку се тие опасни. Дека актерот е повеќе од храбар доказ е видео кое се појави на социјалните мрежи.

Станува збор за сцена од еден дел од филмот „Невозможна мисија“. Филмот го прикажува главниот лик Итан Хант, кој го игра Том Круз, како се фаќа за авион кој полетува.

Она што е видливо, ако се погледне ова видео, е дека актерот не користел каскадер, туку сам си ја завршил работата.

Видеото може да го погледнете ОВДЕ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi