За тенка половина и плочки на стомакот: 10 минути едноставни вежби за зајакнување на стомачните

11 февруари, 20220
Fitnes-7

Се што ви треба е 10 минути време, две тегови или шишиња и многу добра волја.

Тоа е сигурен начин да добиете тенок струк и челични плочки на стомакот.

Затоа ви предлагаме сет на вежби во траење од 10 минути.

Можете да ги правите секаде… сега зависи од вас.

Активирајте се и работете на вашата физичка подготвеност.

Погледнете го планот за обука:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi