Зошто сексот под туш е секси САМО ВО ФИЛМОВИТЕ? Еве зошто не треба да очајувате!

15 април, 20220
Screenshot_7

Теоретски гледано сексот под туш звучи совршено, но во праксата работите се многу поинакви.

 

 

 

 

До сега холивудските филмови ни покажуваа колку страсно изгледа сексот под туш, но оние кои поминале низ ова искуство веројатно се свесни дека тоа ни малку не изгледа како на филм.

 

Сценариото под туш можеби на многумина им е секс сценарио од соништата, но ајде да се разбудиме и да видиме како тоа би изгледало во реалниот живот:

 

Очекувања:

 

После напорниот работен ден, вашата поубава половина влегува во бањата за да се релаксира. По кратко време влегувате и вие. Ја прашувате дали смеете да и се придружите, а таа возбудено ве повлекува.

 

Реалност:

 

Влегувате во бањата, а вашата партнерка е при крај со туширањето. Ве погледнува и ви вели: Добро, влези.

 

Очекувања:

 

Бањата е мала, но сепак имате доволно простор да го истражите секој дел од нејзиното тело.

 

Реалност:

 

Да, бањата е премала што во секој момент можете да си ги  удрите лактите, главата, ногата… Потоа веќе не ви е до секс.

 

Очекувања:

 

Ќе ја подигнете партнерката и ќе ја прилепите за ѕид и така ќе имате секс во бањата.

 

Реалност:

 

Дали некогаш сте се обиделе во фитнес центар да кренете тег во тежина од 50 килограми? ( да речеме дека вашата партнерка тежи толку). Со сигурност нема да издржите ни повеќе од минута со оглед на фактот дека ќе се изморите и вашето дишење ќе стане отежнато од пареата во бањата.

 

Очекувања:

 

Орално ќе ве задоволи под тушот.

 

Реалност:

 

Голема е веројатноста таа да се лизне и бидете среќни ако при лизгањето таа не се задржи за она што и е пред очи.

 

Очекувања:

 

Не ви треба лубрикант, бидејќи таа е влажна, а и водата под тушот ќе ви помогне.

 

Реалност:

 

Огромна грешка! Водата не е лубрикант, но и влажноста кај девојката може да исчезне поради водата од тушот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi