Идеална утринска рутина: 20 минутни јога вежби за опуштање и опоравување на телото

19 март, 20220
Fitnes-11

Без разлика дали вашиот ден само што почнува или сте уморни од работа, јога вежбите се секогаш добар избор.

Ви предлагаме сет на вежби во траење од 20 минути кои ќе ви помогнат да се опуштите и да ги опоравите мускулите.

Ова е исто така одличен начин да се ослободите од стресот и да работите на вашата рамнотежа.

Важно е да се активирате и да почнете да вежбате!

Погледнете го планот за обука:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi