КАКОВ СТОМАК, КАКВИ ГРАДИ! Цеца на Малдивите! (ФОТО)

26 јануари, 20220
Screenshot_3

Фолк-ѕвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ ужива на Малдивите со пријателите, а со својот изглед во минијатурното бикини ги израдува машките обожаватели.

 

Цеца по доаѓањето на овој рајски остров покажа во каков луксуз ужива, а сега рај за очи приреди и на своите обожаватели.

 

Имено, фолк-ѕвездата објави фотографии на кои доминира во минијатурно зелено бикини, односно во издание какво ретко може да се види.

 

Цеца прво позирала на лежалка во вода, а она што на сите веднаш им падна во очи се нејзините стомачни мускули и бујните гради кои едвај ги сокри зеленото бикини. Потоа таа се сликала покрај палма, каде ја истакна својата витка става и затегнатите нозе.

 

– Ама е убав и сончев денов. Малдиви, рај на земјата – напишала Цеца во објавата на Инстаграм, која за само неколку минути собра илијадници лајкови.

 

Погледнете:

272646507_349796460063011_45848478989291700_n
272666794_459352825652950_8670259823466855672_n

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi