Како брзо да се вратите во форма? 15 минути супер вежби за задник (ВИДЕО)

9 мај, 20220
Fitnes-4

Најдобар начин да се подготвите за лето и плажа

Доколку сакате да го затегнете задникот до лето, мора веднаш да започнете со вежбање.

Ви предлагаме сет од многу ефикасни вежби во времетраење од 15 минути.

Препорачливо е да ги правите секој ден и да не се опуштате.

И по неколку недели, ќе почнете да ги забележувате првите плодови од вашиот труд.

Погледнете го планот за тренинг:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi