Како да е стара со ДЕЦЕНИИ: Познатата манекенка хоспитализирана заради БОЛЕСТ НА МОЗОКОТ

13 март, 20220
334072_hejlibiberprofimedia0555149402_ff

Манекенката Хејли Бибер е хоспитализирана поради болест на мозокот за која лекарите веруваат дека е поврзана со корона вирусот.

Според TMZ, манекенката била примена во болницата Палм Спрингс, откако добила итна медицинска помош. Таа имала проблем со движењето, а според пишувањата на медиумите, симптомите кои ги идентификувале биле карактеристични за постарите, а не за младите во дваесеттите години.

<p>Hejli Biber su lekari dijagnostifikovali problem koji se nejčešće javlja kod starijih osoba. </p>

Меѓутоа, лекарите веднаш се посомневале во коронавирусот бидејќи нејзиниот сопруг Џастин Бибер бил позитивен пред манекенката да ги развие овие чудни симптоми.

Таа, според изворите, била пуштена од болница, но лекарите продолжиле да ја истражуваат причината за нејзиниот здравствен проблем.

<p>Hejli Biber su lekari dijagnostifikovali problem koji se nejčešće javlja kod starijih osoba. </p>

Да потсетиме, Хејли неодамна го прослави роденденот на својот сопруг и по тој повод сподели трогателни зборови:

„Среќен роденден бебе мое. Има многу неверојатни и убави работи во овој живот, но најубавото нешто е што можам да ги доживеам со тебе.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi