Како да се ослободите од масните наслаги на стомакот за само 10 дена? Осум минутни жестоки домашни вежби (ВИДЕО)

8 март, 20220
Fitnes-5

Затегнатите стомачни мускули бараат многу труд

Ако сте упорни, нема нешто што не можете да го постигнете.

Ако сонувате за стегнат стомак, без вишок масни наслаги, тогаш мора веднаш да започнете со тренинзи.

Ви предлагаме сет од домашни вежби во траење од осум минути, а авторката на оваа програма тврди дека резултатите ќе ги видите по само 10 дена.

Се препорачува вежбите да ги правите секој ден.

Погледнете го планот за тренинг:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi