Како удобна бањарка: Селена Гомез прошета во плишан капут, а заради атрактивната боја сите се вртеа по неа!

26 јануари, 20220
fe7ddef257d0d057387c3b47ec2fda71c1ca71dd

Селена за кратка пауза облече парче по кое дамите ширум светот полудеа. Кројот, материјалот и бојата се апсолутен хит оваа зима.

Нејзината комбинација на облека е малку необична, но според позитивните коментари таа ги воодушеви сите свои следбеници на социјалните мрежи.

Имено, Селена облекла зелено палто кое е „oversized“ кое поради кројот наликува на бањарка, а ременот околу половината дополнително го засилува тоа искуство, бидејќи пејачката лежерно го врзала.

Овој капут чини околу 800 евра и го потпишува Пронеза Шулер.

Покрај кројот, ова палто се одликува и со атрактивна зелена боја, која е апсолутен хит оваа зима.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi