КАНЈЕ ВЕСТ ПОВТОРНО ИМА НОВА ДЕВОЈКА! Раперот ги шокираше сите со својот избор, а таа е копија на Ким Кардашијан! (ФОТО)

26 февруари, 20220
Screenshot_4

Најновиот љубовен интерес на Канје Вест, Чејни Џонс, е клон на поранешната сопруга Ким Кардашјан, коментираат таблоидите споделувајќи папарацо-фотографии од Чејни на плажите во Мајами во средата.

 

Инфлуенсерката практично е копија на Ким додека позира во многу дрзок костим за капење и масивни очила за сонце во неонска нијанса.

КАНЈЕ ВЕСТ ПОВТОРНО ИМА НОВА ДЕВОЈКА! Раперот ги шокираше сите со својот избор, а таа е копија на Ким Кардашијан! (ФОТО)

Чејни, модел и инфлуенсерка на „Инстаграм“, наводно е во врска со раперот откако тој неодамна ја прекина романсата со актерката од Uncut Gems, Џулија Фокс.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi