Карлеуша во кожа од глава до пети, а од отворот во жешките панталони на сите им „паднаа вилиците“

17 март, 20220

Црниот корсет го истакна нејзиниот тесен струк, бујните гради и колковите, додека панталоните беа полн погодок

Поп ѕвездата Јелена Карлеуша синоќа настапи во еден белградски клуб, а за таа прилика избра стајлинг кој се очекува од неа – крајно провокативен.

Имено, Јелена влезе во клубот со своите танчарки, а беше во кожна комбинација и додатоци.

Црниот корсет го истакна нејзиниот тесен струк, бујните гради и колковите, додека панталоните беа полн погодок.

Жешките панталони што ги носеше ЈК допираат до горниот дел од бутовите, а останатото, половина од задникот и беше повеќе од откриена, поради што на многу припадници на посилниот пол им „паднаа вилиците“.

Покрај предизвикувачкиот стајлинг, Јелена ја покажа и својата нова, розова коса, а стајлингот го комплетираше со златно синџирче и брендирани очила.

Како изгледала Јелена погледнете во галеријата:

jkkasina170320220003-830x0
jkkasina170320220004-830x0
jkkasina170320220014-830x0
jkkasina170320220022-830x0
jkkasina170320220027-830x0
jkkasina170320220028-830x0
jkkasina170320220029-830x0
jkkasina170320220037-830x0
jkkasina170320220038-830x0
jkkasina170320220040-830x0
jkkasina170320220041-830x0
jkkasina170320220023-830x0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma