Катарина Грујиќ објави фотографии на кои гордо позира со својата ќеркичка: Мора да признаеме дека двете изгледаат прекрасно!

9 август, 20220
676 (5)

Катарина Грујиќ неодамна раскина со партнерот, фудбалерот Марко Гобељиќ и ужива во бракот, а целото слободно време го поминува во семејната средина.

Пејачката често објавува фотографии од семејниот дом и споделува моменти од приватниот живот, но овој пат ги воодушеви обожавателите, бидејќи објави слика со своето бебе, старо само неколку месеци.

Пејачката неодамна изјави дека нема да „застане“ на едно дете, па во наредниот период можеме да ги очекуваме најубавите вести.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit