КЕЈТ МИДЛТОН СЕКОГАШ СТИЛИЗИРАНА ДО СОВРШЕНОСТ: Беж комплет со интересни детали и бисерен накит! (ФОТО)

28 април, 20220
277425_profimedia0686706584_ls

Војвотката од Кембриџ во последно време само ниже генијални изданија.

Кејт Мидлтон во придружба на принцезата Ана го посети Кралскиот колеџ за акушерство и гинекологија во Лондон, а нејзиниот стајлинг за оваа пригода беше детално осмислен.

Елегантниот аутфит во беж тонови со потписот на „Self-Portrait“ се покажа како одличен избор, а креацијата, ја надополни со потпетици од превртена кожа со потписот на „Gianvitto Rosi“ и впечатливо ланче „Monica Vinader“.

Kejt Midlton

Како ви се допаѓа ова издание на преубавата војвотка?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi