КЕВИН ОД „HOME ALONE“ ЈА ЗАПРОСИ ДЕВОЈКА МУ: Мила Кунис го фрли во длабочините на зависност, но таа го спаси

27 јануари, 20220
Screenshot 2022-01-27 104256

Откако се прослави како детето во франшизата „Home Alone“, Меколеј Калкин (41) се бореше со зависноста и загрижуваше со пијаниот изглед, но неговиот живот се промени кога ја запозна актерката и пејачка Бренда Сонг (33).

Меколеј е со неа од 2017 година, а ги спои снимањето на „Changeland“ во Тајланд. Двојката доби син на 5 април минатата година, наречен Дакота по покојната сестра на Меколи, Дакота. Таа почина кога имала 29 години откако била прегазена од автомобил на 2 декември 2008 година.

„Пресреќни сме“, рече парот по раѓањето на нивниот син. Кон крајот на минатата година, Калкин го покажа лицето на својот син за време на прошетка. Се чини дека парот отишол чекор понатаму во врската по доаѓањето на првото дете.

Macaulay Culkin i Brenda Song su u vezi od 2017. te imaju sina.

Имено, Бренда минатиот понеделник била видена како излегува од клиниката во Беверли Хилс. Таа беше во црно-црвена облека, но она што беше во фокусот беше голем дијамантски прстен на нејзиниот прст и така навести дека Маколи ја запросил.

Станува збор за дијамант во облик на круша кој има меѓу шест и осум карати, а неговата вредност, според странските медиумски експерти, е околу 450.000 долари (околу три милиони куни).

Macaulay Culkin zaprosio Brendu Song nakon četiri godine veze.

Инаку, Калкин пред Сонг ја сакаше Мила Кунис и тешко му беше кога таа го остави по осум години и започна врска со Ештон Качер, за кого се омажи.

Калкин во тоа време земал лекови и антидепресиви, но за среќа ја победил својата зависност. Некогаш го привлече вниманието на јавноста со пофалби дека никогаш повеќе не морал да работи поради улогите што ги играл како дете. Вредноста на неговиот имот моментално се проценува на 18 милиони долари.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi