Комбинација на сила, баланс и истегнување: 15 минутни пилатес вежби за секој ден (ВИДЕО)

13 јануари, 20220
Fitnes-5

Совршена дневна рутина

Пилатесот е совршен избор доколку барате тренинг кој комбинира сила, рамнотежа и оптоварување на мускулите.

Ви предлагаме сет на вежби во траење од 15 минути кои ќе ги разбудат сите мускули во вашето тело.

Иако ова е тренинг со низок интензитет, сепак е многу ефикасен и убаво ќе ве измори.

Време е да се посветите на вежбањето!

Погледнете го планот за тренинг:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris