КОЈ ВЕЛИ ДЕКА ТОА НЕ СЕ СЛУЧИЛО ВЕЌЕ? Милош Биковиќ се оженил тајно, актерот проговори и ги заинтригира сите со својата изјава за брак!

24 февруари, 20220
Screenshot_3

Милош и Ивана се појавија заедно на белградската премиера на филмот „Јужен ветер 2 – забрзување“, кога за прв пат беа фотографирани заедно.

 

 

Актерот Милош Биковиќ по наводите во медиумите се огласил дека се жени и дека планира свадба со својата партнерка Ивана Малиќ.

 

Имено, Биковиќ истакна дека целата ситуација за него била парадоксална и откри дали ќе застане на лудиот камен.

 

– Не го коментирам мојот приватен живот, поточно многу ретко зборувам за тоа. Кога се во прашање медиумите, веќе ништо не може да ме изненади, но многу ми е забавно што во ист ден пишуваат за разделба, неверство и брак. Не знам како би ја нарекол потребата на медиумите да објавуваат вести и воопшто да не се оптоваруваат со вистина и смисла. Можам да кажам дека, засега, тоа не е точно, што не значи дека нема да биде во иднина, ниту дека можеби веќе не се случило – изјави Милош.

 

Да потсетиме, Милош и Ивана се појавија заедно на белградската премиера на филмот „Јужен ветер 2 – забрзување“, кога за прв пат беа фотографирани заедно.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma