ЛЕГЕНДАРНИОТ ЏОИ ТРИБИЈАНИ ИМА ПРЕКРАСНА ЌЕРКА: Ја крие од јавноста, но никогаш нема да ја погодите причината!

12 февруари, 20220
friends-trivia-18-matt-leblanc-aka-joey-tribbiani-auditioned-with-just-11-got-himself-this-after-his-first-paycheck-001

Поради ќерката, а денес девојката која годинава ќе стане полнолетна, Метју одби многу улоги по популарната серија „Пријатели“.

Марина е родена во 2004 година, само неколку месеци по завршувањето на снимањето на култната серија, а пред првиот роденден ѝ била дијагностицирана кортикална мозочна дисплазија, поради која како бебе страдала од епилептични напади.

Иако нејзината состојба се подобрила во раното детство, Метју бил многу загрижен за нејзиното здравје, па по „Пријатели“ ги одбивал улогите за да може што повеќе време да поминува со неа.

За разлика од повеќето деца на оженети родители, Марина нема отворени профили на социјалните мрежи, а актерот секогаш се држел подалеку од очите на јавноста.

Единствениот пат кога ја однел со себе на црвениот тепих е во 2014 година, а папараците неколку пати ги фатиле, но нивните заеднички фотографии тешко се наоѓаат.

Инаку, актерот се разведе од мајката на својата ќерка во 2006 година и оттогаш малку се знае за неговиот љубовен живот.

Она што е дефинитивно сигурно е дека улогата на татко дури и повеќе му одговарала отколку улогата на Џои, а тоа навистина било тешко да се надмине.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi