Линдзи Лохан тајно се венчала? Со емотивни зборови му се обрати на нејзиниот партнер, згодниот бизнисмен

3 јули, 20220
lindzi-lohan-2-830x0 (1)

Актерката Линдзи Лохан објави фотографија со својот партнер, бизнисменот Бајдер Шамас и го нарече свој сопруг.

– Јас сум најсреќната жена на светот. Ме најде и знаеше дека сакам да најдам среќа и благодат, во исто време. Толку сум среќна што си мој сопруг – напиша Линдзи на Инстаграм.

– Мојот живот и моето се. Секоја жена треба да се чувствува вака секој ден – додала актерката, а нејзината објава крена прашина.

Иако не е познато дали Линдзи и Бадер се венчале, сепак поради нејзината адреса сите мислат дека актерката се омажила во тајност.

„Дали се омаживте?“, „Тој е вашиот сопруг?“, „Честитки за брачната двојка“, „Се омаживте во тајност“, „Убава, честитки“, „Љубовта е во воздухот“, „Се омаживте?“, се дел од коментарите.

Да потсетиме, бизнисменот претходно на Линдзи и подари свршенички прстен од светски позната компанија за накит, за кој странските медиуми објавија дека чини 250.000 долари.

Експертите за дијаманти процениле дека Шамас потрошил барем толку, додека експертите за накит додале дека прстенот најверојатно бил направен од бело злато или платина.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi