Магична СЦЕНА во домот на Карлеуша: Илјадници црвени рози пристигнаа за Денот на вљубените (ФОТО + ВИДЕО)

14 февруари, 20220
Karleusa-Jelena

Јелена се израдува на изненадувањето

Денес многу парови го слават Денот на вљубените и се обидуваат да си приредат мали или големи изненадувања едни на други.

Пејачката Јелена Карлеуша на својот Инстаграм профил сподели интересни фотографии и видеа на кои се гледа дека е опкружена со море од црвени рози.

Поточно, како што напишала, добила 3333 рози, а позираше со насмевка.

Видеото може да го погледнете ОВДЕ.

Не е познато кој и ги испратил розите на пејачката за Денот на вљубените, но очигледно е дека и одговара вниманието.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi