„Мајка ти е Џенифер Лопез, а ти изгледаш вака?“: Ќерката на познатата пејачка е мета на СТРАШНИ КОМЕНТАРИ поради овие слики

18 јануари, 20220
Screenshot_6

Како мало девојче ќерката на Џеј Ло ја гледавме во розови фустанчиња и здолништа од тул, но во последно време таа негува сосема момчешки стил. Дел од нејзините специфични аутфити…

 

Џенифер Лопез (52) деновиве беше фотографирана како јаде сладолед со нејзината 13-годишна ќерка Еми.

 

Џеј Ло тој ден промени два аутфити, според фотографиите на папарацо фотографите, но Еми цел ден беше во истиот специфичен аутфит, кој е во момчешки стил.

 

Во последно време Еми постојано негува таков стил, а пред извесен период ја видовме и со коса бојадисана во сино.

 

Додека беше мала Џеј Ло ја дотеруваше во розови фустанчиња и здолништа со тул, но очигледно на Еми не ѝ се допаѓа овој стил, па направи драстична промена.

Како ви се допаѓа нејзиниот стил и потег?

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi