Меган Фокс во принтот кој го носеле НАШИТЕ БАБИ: Убавата актерка се одлучи за ЕКСТРЕМНО НЕОБИЧЕН КРОЈ (ФОТО)

10 март, 20220
Screenshot_3

Актерката Меган Фокс изгледа спектакуларно, а многумина ќе се согласат дека таа е една од најубавите жени на планетата.

 

А кога станува збор за модата, речиси секоја нејзина комбинација е погодок, но тоа не е случај и овојпат…

 

Имено, Фокс прошетала во модни парчиња кои наликуваат како да се изработени од прекривки за кауч, а очигледно и самата актерка ја увидела сличноста, па истата ја споделила на Инстаграм.

 

Иако модниот стајлинг ги истакнувал нејзините стомачни мускули и згодното тело, модните критичари велат дека истиот е тотално фијаско.

д
ф

Комбинацијата е со потпис на брендот „KNWLS“ кој го обожуваат Кардашијанките, а креацијата е дел од колекцијата за пролет/лето 2022 година која се состои од корсет, халтер и панталони со принт.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi