Милица Тодоровиќ побара роденденски ПОДАРОК: Откри која е нејзината најголема желба (ФОТО)

6 ноември, 20220
Milica_Todorovic_kaver2

Имено, пејачката на својот Инстаграм профил сподели видео од популарната група „Gipsy Kings“.

Иако помина само еден месец откако го прослави роденденот, Милица Тодоровиќ веќе смислила подарок кој сака да го добие следната година.

Имено, пејачката на својот Инстаграм профил сподели видео од популарната група „Gipsy Kings“.

– Се што сакам се „Gipsy Kings“ за мојот роденден. Не барам многу, напиша Милица во описот на објавата.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber