Напрегање до максимум и жестоко темпо 10 минути: Како да ги согорите вишокот калории за кратко време (ВИДЕО)

3 февруари, 20220
Fitnes-2

Подгответе се за пеколен тренинг

Сакате да согорите вишок калории и тоа што е можно побрзо?

Тогаш подгответе се за напорно вежбање.

Ви предлагаме сет на вежби во траење од 10 минути, а тука акцентот е ставен на пеколниот ритам и максималната мускулна напнатост.

Активирајте се и почнете да вежбате!

Погледнете го планот за тренинг:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma